Okenné kovanie

Okenné kovanie

Kovanie

ROTO-NT

Kovanie ROTO-NT, ktoré ponúkame svojim zákazníkom, poskytuje bezproblémové sklápanie, otváranie a zatváranie vašich okien. Je dokonalou symbiózou praktickosti, efektívnosti a funkčnosti. Kovanie má príťažlivý dizajn a vysokú kvalitu spracovania. ROTO-NT  zvyšuje celkovú odolnosť okien, čo vedie k spokojnosti našich zákazníkov. Je výsledkom dlhoročných technologických skúsenosti, ktoré v tomto produkte vytvárajú špičkovú harmóniu vysokých štandardov. Vďaka svojej flexibilite je možné vytvoriť okná a dvere pre rôzne špecifické miestnosti – bezpečnostné okno do detskej izby, spálňové okno či  interiérové okno do obývacej izby. Kovanie, ktoré ponúkame má certifikát kvality a jeho výber si môžete prezrieť v katalógu. Pozrite si katalóg kovania Roto NT a certifikát kovania Roto NT.

• Základné zabezpečenie:Základné zabezpečenie okien je vhodné pri veľmi ťažko dostupných až nedostupných oknách, pri ktorých nehrozí žiadne potenciálne nebezpečenstvo. 

• Trieda odolnosti WK1:Trieda zabezpečenia je určená najmä pre ťažko prístupné okná. Obsahuje základnú ochranu proti fyzickému násiliu, akým je vykopnutie, prerazenie či iné formy vandalizmu. Ochrana proti použitiu jednoduchých páčidiel je v tejto triede už zaintegrovaná.

• Trieda odolnosti WK2: Trieda odolnosti, ktorá je určená pre ľahko prístupné okná, ktoré sú zriedka ohrozené prípadným vlámaním. Systém tejto ochrany uzamkne a zablokuje okno pri použití jednoduchých nástrojov, akými sú skrutkovače, kliešte či kliny. 

• Trieda odolnosti WK3: Určená pre najviac ohrozené a najľahšie prístupné okná. Poskytuje najkomplexnejšiu ochranu pre váš domov, byt či iné priestory.

Triedy zabezpečení

 

 

Kľučky

Nekvalitné kľučky sa často kazia a ich životnosť je veľmi nízka. My vám však ponúkame kľučky, ktoré boli vyrobené na základe bezchybných surovín. Tieto dosahujú vysokú kvalitu a odolnosť, ktoré vedú k zvýšenej životnosti. Príťažlivé a efektívne spracovanie je skvelou voľbou pre vaše dvere a okná. Vyberte si z nášho rozsiahleho portfólia.